| ورود |

مدیر عامل سازمان


 

عربعلی بهمن خواه

نظرسنجی

میزان رضایت شما از عملکرد سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه:
ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار و رویدادها

تاسیسات سنگ شکن سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه در معدن زنبیل به بهره برداری رسید

تاسیسات سنگ شکن سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه در معدن زنبیل به بهره برداری رسید

دستگاه سنگ شکن در معدن زنبیل جهت افزایش تولید مصالح زیر اساس و کاهش هزینه های تولید مصالح در این معدن ، نصب و راه اندازی شد

نویسنده: rasool alizadeh/یکشنبه, 14 آذر,1395/دسته ها: دسته خبر

رتبه این مطلب:
2/5

بهمن خواه در گفتگو با روابط عمومی این سازمان با بیان اینکه برای نصب این دستگاه هفت میلیارد ریال هزینه شده است افزود : این تاسیسات با حمایتهای بی دریغ اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهرداری کلانشهر ارومیه  احداث شده ، که با بهره برداری از این کارخانه  روزانه (در دو شیفت) دو هزار تن مصالح  زیر اساس در این معدن تولید خواهد شد که این میزان در مقایسه با روش تولید سنتی به چندین برابر افزایش می یابد.

عربعلی بهمن خواه تصریح کرد : کوبیت استفاده شده در تاسیسات سنگ شکن معدن زنبیل از نوع بهرینگرHS7 بوده که سنگ شکنی به روز و کارآمد میباشد و  مصالح تولید شده توسط کوبیت به علت 4 و6 وجهی بودن آن، دامنه کاربردی فراوانی داشته و مورد پسندتر از مصالح سایر سنگ شکن ها میباشد که در زیر سازی وسایر موارد  استفاده می شود.

وی با اشاره به مزایای دستگاه کوبیت استفاده شده اعلام کرد: دستگاه فوق استهلاک کمتری  نسبت به مقدار مصالح تولیدی داشته و هزینه نگهداری آن به مراتب خیلی کمتر از سایر سنگ شکن هاست ،همچنین  سرعت تعویض قطعات سایشی آن که باعث صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی میشود ، بالاست.

به گفته مدیر عامل سازمان خدمات موتوری: این دستگاهها دارای گارانتی یک ساله بوده که بعد از اتمام تحویل پنجاه هزار تن مصالح تولیدی (کلیه هزینه ها بعهده شرکت ) ، آغاز خواهد شد.

معدن زنبیل در 25 کیلومتری شهر ارومیه واقع شده و یکی از اصلی ترین معادن تولید مصالح در شهر ارومیه میباشد و 90 درصد مصالح استفاده شده در پروژه های عمرانی از این معدن استخراج می شود که توسط ماشین آلات این سازمان به دپوی جمع آوری مصالح شهرداری ، موسوم به ایستگاه میانی انتقال یافته  و در پروژه های عمرانی بکار برده میشود.

 

تعداد نمایش ها (147)/نظرات (0)

تگ ها:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

سازمان خدمات موتوری بازوی توانمند شهرداری ارومیه