| ورود |

مدیر اداره ماشین آلات کل شهرداری ارومیه


 

عربعلی بهمن خواه

نظرسنجی

میزان رضایت شما از عملکرد اداره ماشین آلات کل شهرداری ارومیه:
ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار و رویدادها

گامی دیگر در تجهیز ناوگان موتوری

گامی دیگر در تجهیز ناوگان موتوری

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات موتوری ، مدیر عامل این سازمان از خرید 50 دستگاه خودرو fuso خبر داد.

نویسنده: farid hazratpor/جمعه, 15 اردیبهشت,1396/دسته ها: دسته خبر

رتبه بندی این مطلب:
3/3

مدیر عامل سازمان خدمات موتوری در این زمینه گفت :رشد و گسترش  چشمگير شهرنشینی در سال هاي اخير مستلزم خدمات رساني بيشتر در حوزه مديريت شهري است و سازو کارهای سنتي در عصر حاظر پاسخ گوي نياز هاي شهر نخواهد بود و در این راستا استفاده از روش هاي مكانيزه و اتوماتيك برای تسريع در ارائه خدمات و سهولت در انجام دادن آن يكي از مبانی اصلی و مورد بحث در این حوزه به شمار می رود. لذا طبق برنامه ریزی های انجام شده و تدابیر راهبردی شهردار محترم ارومیه و حمایتهای شورای اسلامی شهر ، ناوگان سازمان موتوری تجهیز گردید.

بهمن خواه بیان کرد: با توجه به هزینه های سنگین تعمیر و نگهداری ماشین آلات و فعالیتهای شبانه روزی در خصوص کارکرد ماشین آلات، که دستگاههای این سازمان بصورت مداوم مشغول خدمات رسانی هستند ، جوابگوی نیازهای کلانشهر ارومیه نبوده و با ورود این خودروها به ناوگان سازمان، هزینه تعمیر و نگهداری ماشین آلات تا 60 درصد کاهش یافته و از دید منظر شهری نیز زیباتر خواهد بود.

عربعلی بهمن خواه در ادامه افزود: خودروهای فوق شامل 50 دستگاه خودرو fuso    از نوع میسوبیشی میباشد که از دستگاههای جدید و بروز بشمار میرود و در حوزه های مختلف خدمات شهری از جمله سازمان مدیریت پسماندها، سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی و همچنین سازمان خدمات موتوری ، ارائه خدمات خواهند نمود.

این مسئول در پایان هزینه ماشین آلات خریداری شده را با مناسب سازی، بیش از 90 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت : با وارد شدن این دستگاهها به ناوگان سازمان، شاهد شهری آباد و پاکیزه خواهیم بود.

پایان خبر

 

 

 

 

تعداد نمایش ها (292)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
اداره ماشین آلات کل بازوی توانمند شهرداری ارومیه
آمار بازدید
دی ان ان